Kdo jsme

Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1992. V dlouhodobém partnerství, které s našimi zákazníky a dodavateli vytváříme, klademe důraz na vysokou kvalitu produktů a služeb a profesionální přístup k veškeré činnosti. Potřeby zákazníků stojí v centru naší pozornosti. Našimi zákazníky jsou velké nadnárodní podniky i malé firmy, které si teprve budují svou pozici na trhu.

V roce 2004 jsme založili pobočku na Slovensku – ProTech SpT Slovakia, s.r.o., abychom posílili naše pozice na tomto rostoucím trhu a byli schopni kvalitní spolupráce se slovenskými zákazníky.

Jsme nároční. V tom, co děláme, chceme být nejlepší.

Kdo jsou naši zákazníci

Společnosti, působící ve strojírenství, zejména v oblasti zpracování plechu. Ve svém rozvoji se zaměřují na vysokou kvalitu svých výrobků a efektivitu výrobních procesů a jsou otevřeny novým technologiím a postupům. Společnosti, které si uvědomují globální konkurenci a nepřešlapují na místě. Společnosti, které se dokáží podívat na své činnosti z nadhledu a měnit se.

Kdo jsou naši partneři

Jsme hrdí na naši dlouhodobou spolupráci s firmami, které představují světovou špičku v oboru. Jsou silné a stabilní. Disponují mnohaletými zkušenostmi a zároveň udávají trendy. Spolupráce s nimi je pro nás závazkem k neustálému rozvoji.

Pokud je i Vám tato filozofie blízká, těšíme se na spolupráci s vámi.

Mate Precision Tooling
JETCAM
Kerb Konus Vertriebs
TimeSavers
Captive Fastener Corp

Kontaktujte nás

Pokud si nás přejete kontaktovat, můžete kromě telefonu a e-mailu použít i tento jednoduchý formulář. Nejpozději druhý pracovní den Vám odpovíme.

  JMÉNO A PŘÍJMENÍ *
  SPOLEČNOST *
  E-MAIL *
  TELEFON *

  S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCI?

  Souhlasíte s tím, aby společnost ProTech SpT s.r.o. zpracovávala osobní vaše údaje, a to v souladu s Informačním memorandem o ochraně osobních údajů?